Pożyczka bankowa dla jednoosobowej firmy

Sytuacja na polskim rynku pracy jest bardzo zła, z tego powodu dużo ludzi postanawia zainwestować w własną działalność gospodarczą zamiast zatrudniać się w istniejących przedsiębiorstwach za minimalną płacę. Jednak tego typu krok jest związany z koniecznością bardzo dużych inwestycji, a nie wszyscy mają zaoszczędzoną gotówkę. Z tego powodu bardzo dużo ludzi szuka rozwiązania w kredytach gotówkowych na rozpoczęcie działalności.

Bardzo dobrą wiadomością jest, że banki wyjątkowo chętnie udzielają kredyty nawet nowym przedsiębiorstwom. Już przy zakładaniu konta bankowego dla firmy większość banków oferuje możliwość debetu w wysokości około 10 000 złotych. Mimo iż 10 000 złotych w przypadku rozpoczęcia działalności gospodarczej najczęściej nie jest wystarczającą sumą to na pewno suma ta pomoże nam w początkowych miesiącach naszej działalności kiedy możemy mieć trudności z znalezieniem wystarczającej do utrzymania firmy zleceń.

polskie banki

Gdy potrzebujemy większego kredytu to będziemy musieli przekonać bank, że warto w naszą działalność zainwestować. W takim przypadku potrzebny będzie biznesplan. Jeśli wcześniej nie nie mieliśmy styczności z pisaniem biznesplanów to warto to zlecić osobom z doświadczeniem. W takim przypadku podwoją się nasze szanse na zyskanie kredytu. Musimy też pamiętać, że bank szybciej wspomoże nas gotówką jeśli w planowany biznes włożymy także własne oszczędności.

Leave a Comment